TAVSİYE ET KAZAN

Anka Araç Takip Sistemi müşterileri, tavsiye ederek kazanıyor !

Mevcut Anka müşterisi, bedelsiz hizmet süresi kazanıyor. Kampanya süresince Anka ailesine katılan her yeni müşteri de bu fırsattan yararlanma hakkı elde ediyor.

Mevcut Anka müşterisi olanlar, kampanya süresince referans vererek Anka müşterisi yaptığı her yeni müşterinin araç takip cihazı alımında cihaz başına 3 aylık bedelsiz hizmet süresi kazanacaktır (bkz. Örnek Uygulama).

Henüz Anka müşterisi olmayan bir firma, müşteri olduktan sonra başka bir firmayı referans vererek Anka müşterisi olmasını sağlar ise bedelsiz hizmet süresinden yararlanabilecektir. Her yeni müşteri de kampanya süresince bir başka firmayı referans vererek aynı avantajdan yararlanabilecektir.

Kampanya Koşulları:

Mevcut müşterinin bu hakkı kazanabilmesi için, Anka’ya ödeme vadesi geçmiş bir borcu bulunmaması, referans vererek alım yaptırdığı müşterinin yeni müşteri olması ve Anka tarafından hazırlanan “Anka Tavsiye Et Kazan Kampanyası Ek Protokolü” nün referans veren ve referans verilen firmalar tarafından onaylanması gerekmektedir. Kazanılan bedelsiz hizmet süresi firmalar arasında bölünemez. Yeni gelen müşterinin de bedelsiz hizmet süresi kazanabilmesi için, kampanya süresi içinde bir başka firmayı referans vererek Anka’ya yeni bir müşteri kazandırması gereklidir.

Örnek Uygulama:

1 aracı olan mevcut Anka müşterisinin, referans verdiği yeni bir firmayı Anka müşterisi yapması ve yeni müşterinin 1 adet Anka Takip Cihazı alması durumunda;

Tavsiye Eden Anka müşterisi satılan her bir adet Anka takip cihazı için 1 adet cihaz x 3 ay olmak üzere 3 ‘er aylık bedelsiz araç takip ( ABONELİK ) hizmet süresi kazanacaktır.

Bu durumda,1 aracı olan Anka müşterisinin 1 aracına 3 aylık bedelsiz ek hizmet süresi (abonelik) tanımlanacaktır. Eğer müşteri henüz bedelsiz abonelik dönemi içindeyse, kazanılan bu hak bedelsiz süre sonuna eklenecektir.