CANBUS

Uygun olan kamyon ve çekici gruplarına entegre canbus sistemi sayesinde aracınızın tüm diagnostic bilgilerini (yakıt,km,devir…vs) orijinal olarak görebilirsiniz.

Anka Yakıt Güvenlik Sistemi

Anka yakıt güvenlik sistemi nin, tır ve kamyon gruplarının depolarına montajı çok basit şekilde yapılır. Depo kapağı açıldığında veya dışarıdan sökülmek istendiğinde hem sürücüye hem kullanıcıya uyarı göndermektedir. Ayrıca özel boğazı sayesinde yakıt çalınmasını %100 engellemektedir.
Kapı Sensörü
Kapı Sensörü sayesinde araç kapılarının bilginiz dışında açıldığını sistem üzerinden gönderilecek uyarılar sayesinde öğrenebilirsiniz.

RFID Sürücü Kimlik Tanıma

RFID sürücü kimlik tanıma kartlarıyla aracınızı hangi sürücünün hangi tarih ve saatte kullandığını görebilir, bu sisteme eklenebilecek motor blokaj rölesi sayesinde kart okutmadan aracınızın çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Sıcaklık Sensörü

Sıcaklık sensörü sayesinde araçta monte edilen yerin ısısı her an görülebilir, belirtilen ısı değerlerinin altında veya üstünde olması durumunda uyarı gönderilebilir.

SOS Butonu

Araç içine yerleştirilecek buton sayesinde sürücü acil bir durum ile karşılaştığında butona basarak merkeze veya ilgili kişinin telefonuna alarm mesajı gönderebilir.

Wireless Haberleşme Birimi

Bu sistem sayesinde depo kapağı, ısı sensörü, kapı sensörü gibi aksesuarları kablosuz şekilde araca monte edebilir daha etkin bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Yakıt Seviye Sensörü

Tır, kamyon ve bazı motorlu taşıtların yakıt deposuna takılacak ekstra bir sensör sayesinde depodaki hareketleri anlık ve geçmişe dönük olarak inceleyebilirsiniz.

Sesli ikaz birimi

Sesli ikaz birimi ile her an uyarı bildirimi alacaksınız